Skip links

O mnie

Jestem mentorem kariery i biznesu. Pomagam znaleźć nową pracę poprzez zbudowanie marki osobistej i efektywną sprzedaż swoich umiejętności na bardzo konkurencyjnym rynku pracy.

Nazywam się Małgorzata Dziubała

Jestem jestem mentorem kariery i biznesu z ponad 20 letnim, cross funkcyjnym doświadczeniem biznesowym w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Jestem także marketingowcem, sprzedawcą, liderem, trenerem i wykładowcą. Łączę wiedzę praktyczną potrzebną w rozwoju kariery z kreatywnym szukaniem nowych, zawodowych możliwości. Jestem skuteczna w budowaniu kompetencji menedżerskich potrzebnych w biznesie. Dzielę się swoim bogatym doświadczeniem biznesowym, inspiruję do zmiany, buduję  pewność siebie, motywuję do działania.

Współtworzę Szkołę Mentorów Kariery, w której rozwijamy kompetencje wspierania w karierze. Nasz program koncentruje się wokół warsztatów praktycznych, uzupełnianych wiedzą teoretyczną. Przekazujemy naszym kursantom gotowe narzędzia, ćwiczymy scenki sytuacyjne oraz omawiamy kwestie marketingowo-sprzedażowe. Za cel stawiamy sobie, aby mentor kariery po ukończeniu naszego kursu był praktycznie przygotowany do natychmiastowego działania i wspierania w karierze innych. Jeśli chcesz zostać MENTOREM KARIERY, jak ja, skontaktuj się ze SZKOŁĄ MENTORÓW KARIERY. 

Jak moja wiedza może Ci pomóc?

Przekazuję swoją wiedzę na temat rozwoju osobistego oraz rozwoju kariery bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu. Dlaczego właśnie ja? Oceniłam ponad 1000 CV pod kątem dopasowania do moich zespołów.  Przeprowadziłam ponad 500 spotkań rekrutacyjnych. Przygotowałam ścieżki kariery dla ponad 100 pracowników. Oceniłam kompetencje menedżerskie ponad 100 swoich pracowników. Udzieliłam ponad 1000 informacji zwrotnych na temat rozwoju kariery. Zrealizowałam 30 procesów mentoringu biznesowego zakończonych awansami swoich podopiecznych. Przeszkoliłam ponad 200 osób z kompetencji menedżerskich na szkoleniach  i w czasie wykładów EMBA.

1. Wiem, na co zwraca uwagę przełożony, jakich pracowników szuka do swojego zespołu. Potrafię ocenić kompetencje niezbędne do awansu.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach (Stollwerck, Unilever), ale i polskich firmach (Sante).  Przeszłam przez wiele szczebli w karierze, awansując na stanowisko Dyrektora Marketingu i Trade Marketingu. Budowałam zespoły, przyjmując pracowników do pracy. Kierowałam zespołami ponad 20 osobowymi. Prowadziłam assessment centre oceniając pracowników z różnych działów.

2. Wiem, jak powinna przygotować się osoba do szukania pracy, bo sama przeszłam taką drogę.

Z korporacji wyszłam na własne życzenie, rzucając eksponowane stanowisko, aby realizować marzenie o prowadzeniu własnej firmy. Sama też szukałam pracy. Kiedy po zawieszeniu własnej firmy chciałam wrócić do pracy na etat, byłam po drugiej stronie barykady. Jak wybić się z tłumu? Jak napisać skuteczne CV, żeby dostać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak radzić sobie z emocjami w czasie szukania pracy? Egzamin zdałam na piątkę. Dostałam pracę w wymarzonej firmie.

3. Wiem, jak zacząć robić zupełnie nowe rzeczy, bo sama przeszłam przez proces odkrywania swojej kariery od nowa.

Po latach pracy na etat, zapragnęłam być znowu na swoim. Odkryłam swoją karierę od nowa. Robię to, co lubię i wykorzystuję swoje kompetencje i mocne strony.

Napisałam kilka poradników biznesowych, współpracowałam z Pasją Pisania, a teraz prowadzę swoje kursy pisania „Poradnik na wymiar”, Współpracuję z Marketingiem w Praktyce i firmą szkoleniową Avenhansen.

Szkolę z kompetencji menedżera marketingu i sprzedaży oraz kreatywności, bo jestem doświadczonym i kreatywnym marketingowcem i sprzedawcą.

Jestem wykładowcą na uczelni Collegium Humanum w Warszawie dla studentów Executive Master of Business Administration. Jestem również współtwórcą Szkoły Mentorów Kariery, w której przygotowujemy do roli mentora kariery, aby nasi absolwenci mogli jak najbardziej efektywnie wspierać innych w karierze.

Współpracuję z agencjami reklamowymi i firmami. Pomagam firmom w rozwoju, bo jestem doświadczonym strategiem biznesu. Piszę artykuły do portali i czasopism branżowych, dzielę się wiedzą marketingową i sprzedażową.

4. Wiem, jak przygotować się do procesu zmiany i rozpocząć nowy rozdział w życiu zawodowym.

Jestem przykładem na to, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Mam na swoim koncie kilka zwrotów w karierze.

Znasz już moją zawodową karierę. Jestem praktykiem. Skutecznym marketerem i sprzedawcą:

  • Pracowałam w większych i mniejszych firmach.
  • Przyjmowałam ludzi do pracy.
  • W porę wyszłam z organizacji, bo czułam wypalenie zawodowe.
  • Szukałam pracy na etat i dostałam się do wymarzonej firmy.
  • Rozpoczęłam swoją własną działalność wykorzystując swoje talenty i mocne strony.

Moją misją jest wspieranie osób w zmianie zawodowej

W zdobywaniu pracy, awansach najważniejsze jest umiejętne przedstawienie swoich kompetencji i sukcesów zawodowych. Wiem, jak Ci w tym pomóc, aby pracodawca wybrał właśnie Ciebie. Do sukcesu nie ma windy, trzeba wejść po schodach. Przeprowadzę Cię przez nie.

Zobacz moje największe sukcesy zawodowe

Poznaj najlepszy sposób, w jaki można przedstawić swoje osiągnięcia zawodowe. Nie zawsze musi być to standardowe CV. Jeśli interesują Ciebie moje konkretne sukcesy zawodowe, zobacz resume CV (a przy okazji dowiesz się, czym różni się tradycyjne CV od resume CV).

Pobierz resume CV

Darmowe poradniki

Zapoznaj się z bezcennymi, ale wciąż darmowymi poradnikami.

Pobierz

Sklep online

Poznaj płatne materiały, które pomogą Ci w karierze od nowa.

Zobacz

Rozpocznij karierę od nowa!